Статті

16 та 17 травня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни: "Медицина надзвичайних ситуацій"

У Вінницькому національному медичному університеті ім. М І. Пирогова 16 та 17 травня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни: «Медицина надзвичайних ситуацій. Домедична допомога при екстремальних ситуаціях» серед студентів медичних вищих навчальних закладів.

Олімпіада складалася з двох частин: теоретичної та практичної. Під час теоретичного туру учасники вирішували тестові завдання з питань домедичної допомоги при екстремальних ситуаціях. Практична частина складалася з трьох ситуаційних завдань, впродовж яких студенти надавали домедичну допомогу симульованим постраждалим із використанням підручних засобів або аптечки першої допомоги.

Медичний інститут Сумського державного університету представляли студентки ІІ курсу Матвєічева Яна Віталіївна та Шевченко Аліна Анатоліївна під керівництвом асистента кафедри загальної хірургії, радіаційної медицини та фтизіатрії Бадіона Юрія Олексійовича. За результатами змагань студенти були нагороджені сертифікатами.