Центр лазерної хірургії  об’являє  набір слухачів на курси «Основи лазерної хірургії». Телефон: +38(0542)65-65-55

Фтизіатрія

Увага!         ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ НА ДЕРЖАВНІ ВИПУСКНІ ІСПИТИ 2017 (ФТИЗІАТРІЯ)

СПИСОК ВОПРОСОВ НА ГОСУДАРСТВЕННЫЕ ЭКЗАМЕНЫ 2017

LIST OF QUESTIONS ON THE STATE EXAMINATION 2017 (PHTHISIOLOGY)

 

Методичні матеріали для підготовки до практичних занять.

 Тема 1. Епідеміологія туберкульозу. Етіологія, патогенез туберкульозу. Імунітет при туберкульозі. Клінічна класифікація туберкульозу

 Тема 2 Загальні підходи до діагностики туберкульозу. Спеціальні методи виявлення і діагностики туберкульозу

 Тема 3 Специфічна профілактика туберкульозу, ускладнення БЦЖ. Туберкульоз невстановленої локалізації. Туберкульоз внутрішньо-грудних лімфатичних вузлів. Первинний туберкульозний комплекс.

 Тема 4 Диференціальна діагностика вогнищевого туберкульозу легень. Особливості діагностики та лікування у ВІЛ-інфікованих осіб. Сучасні схеми лікування відповідно до спектру стійкості МБТ.

 Тема 5 Диференціальна діагностика інфільтративного туберкульозу легень. Особливості діагностики та лікування у ВІЛ-інфікованих осіб. Сучасні схеми лікування відповідно до спектру стійкості МБТ.

 Тема 6 Диференціальна діагностика дисемінованого та міліарного туберкульозу легень. Туберкульоз нервової системи та мозкових оболонок. Особливості діагностики та лікування у ВІЛ-інфікованих осіб. Сучасні схеми лікування відповідно до спектру стійкості МБТ.

 Тема 7 Диференціальна діагностика кулястих утворень в легенях. Особливості діагностики та лікування у ВІЛ-інфікованих осіб. Сучасні схеми лікування відповідно до спектру стійкості МБТ.

 Тема 8 Диференціальна діагностика фіброзно-кавернозного та циротичного туберкульозу легень. Особливості діагностики та лікування у ВІЛ-інфікованих осіб. Сучасні схеми лікування відповідно до спектру стійкості МБТ.

 Тема 9 Ускладнення вторинних форм туберкульозу: кровохаркання та легенева кровотеча, спонтанний пневмоторакс, емпієма плеври, хронічне легеневе серце, амілоїдоз внутрішніх органів. 

 Тема 10 Туберкульозний плеврит.

Тема 11 Позалегеневий туберкульоз: туберкульоз кісток та суглобів, сечостатевої системи та ШКТ.

 Тема 12 Загальні принципи лікування хворих на туберкульоз. Антимікобактеріальні препарати. Стандартні режими лікування хворих на туберкульоз.

 Тема 13 Неспецифічна терапія хворих на туберкульоз (гігієно-дієтичний режим, патогенетичне, симптоматичне лікування). Хірургічне лікування. Санаторно-курортне лікування. 

 Тема 14 Профілактика туберкульозу: інфекційний контроль, соціальна, первинна, вторинна. Робота в осередку туберкульозної інфекції. Характеристика джерела туберкульозної інфекції.

 Тема 15 Підсумковий модульний контроль.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ НА ДЕРЖАВНІ ВИПУСКНІ ІСПИТИ 2017

(ФТИЗІАТРІЯ)

 

images/Methodrobota/Phtisiatria/Ph-1-17u.pdf