910.19 -10.10.19 - участь у XVIII з’їзді ортопедів-травматологів м. Івано-Франківськ.

Викладачі курсу невідкладних станів д.м.н., проф. Шкатула Юрій Васильович та к.м.н. Бадіон Юрій Олексійович взяли участь у XVIII з’їзді ортопедів-травматологів, що відбувся 9-11 жовтня у місті Івано-Франківськ.

Була представлена доповідь на тему: «Протиправні дії щодо працівників екстреної медичної допомоги». На фото: викладачі кафедри разом з провідними харківськими науковцями, вихідцями з Сумщини.

Центр ультразвукової діагностики об’являє набір слухачів на курс «Ультразвукова діагностика в загальній практиці». Телефон: +38(095)4192055

Науково-консультативний та навчально-методичний центр ультразвукової діагностики  СумДУ, об’являє  набір слухачів на 10 годинний практичний курс «Ультразвукова діагностика для початківців».

Запрошуються студенти, магістранти, інтерни, клінічні ординатори, аспіранти, лікарі.

Вартість навчання – 500 грн.

Слухачам видається сертифікат встановленого зразку.

Консультації стосовно організації навчальної групи та розкладу за тел. 095 419 20 55 Шевченко Юлія Юріївна

Оплатити вартість навчання на курсі «УЗД для початківців» можна за наступними реквізитами:

Отримувач - Сумський Державний Університет
Р/р 31258290105677
ГУДКСУ в Сумській області
МФО 820172
Код 05408289
Призначення платежу:
Оплата вартості курсів «УЗД для початківців» ________________________________________
                                                                                                          (П.І.П)
Сума платежу: 500 грн.

Монографія І. Д. Дужий. Гострий грудний біль (диференціальна діагностика)

Вперше в Україні і на теренах бувшої СНД висвітлено патогенез «грудного» болю і показано його зв’язок із різними групами захворювань, а саме: хворобами кістково-м’язової системи, захворюваннями середостіння і стравоходу, захворюваннями і післятравматичними станами діафрагми, хворобами серця та перикарда, хворобами плеври та деякими рідкісними захворюваннями, які маніфестують грудним та черевним болем. Особлива увага приділена диференціальній діагностиці захворювань на першому та другому етапах надання медичної допомоги.

Праця принесе користь студентам та лікарям-інтернам. Особливо корисною монографія виявиться для сімейних лікарів. Проте багато цікавого в ній знайдуть забілені досвідом фахівців суміжних спеціальностей.

Монографія написана на підставі наукових досліджень, проведених на базі Сумського державного університету

7.09.19-співробітниками кафедри видано літературу

У 2019 році співробітниками кафедри видано літературу для вітчизняних та іноземних студентів з дисциплін «Загальна хірургія» та «Догляд за хворими в хірургії (практика)»та  «Сестринська практика в хірургії».