6.06.17 - СТУДЕНТИ СУМДУ ПОСІЛИ ІІІ МІСЦЕ У ПЕРЕГОНАХ БРИГАД ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ «СУМСЬКІ МЕДИЧНІ РАЛІ−2017»

Студенти СумДУ посіли ІІІ місце серед студентських команд у перегонах  БРИГАД ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ «Сумські медичні ралі−2017»

Протягом трьох днів команди з усієї України, а також бригади «швидких» із Литви та Казахстану змагалися за першість у цих медичних ралі. Крім тестових завдань у цьому конкурсі були інсценування вибухів, ДТП і навіть пологів. Беручи участь у ситуаціях, максимально подібних до реальних, усі 36 команд екстреної швидкої допомоги намагалися швидко і професійно надати медичну допомогу уявним потерпілим.

За результатами змагань перше місце серед міжнародних учасників посіла команда з Казахстану, серед студентських бригад − команда Тернопільського державного медичного університету, а серед українських − команда Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Команда Сумського державного університету у складі: Артем Гурьен, Станіслав Гурьен, Юлія Котлярова посіла почесне 3 місце серед студентських команд у всеукраїнських змаганнях з міжнародною участю бригад екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «Сумські медичні ралі−2017»

Показавши найкращий результат серед 36 команд в наданні допомозі при реанімації новонароджених та пологах.

Нагороджуючи переможців, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО відзначив професійність усіх учасників ралі, що забезпечила високий рівень змагань. Приємно відзначати, що «Сумські медичні ралі» високо оцінили тренери з Європи та США.

Щиро Вітаємо призерів змагань та їх викладачів!