21.07.17 посібник "Медичний захист військ"

Видано друком посібник:

Медичний захист військ : навчальний посібник / С. О. Гур’єв, Ю. В. Шкатула, В. П. Печиборщ та ін. – Суми : Сумський державний університет, 2017. – 175 с.

У навчальному посібнику викладені питання організації медичного забезпечення Збройних сил України з урахуванням сучасних досягнень військово-медичних наук. Подана інформація про організацію, принципи та методи розшуку, надання екстреної медичної допомоги та евакуацію поранених і хворих. Викладені сучасні стандарти серцево-легеневої та церебральної реанімації (елементарної підтримки життя). Використані положення Міжнародної програми з надання екстреної медичної допомоги Basic Life Support (BLS) навчальних курсів Combat Medic (CM) і Tactical Combat Casualty Care (TCCC).
Посібник відповідає Навчальній програмі, затвердженій Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством освіти і науки України та Міністерством оборони України і призначений для студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів України.

З електронною версіею посібника можна ознайомитися на сайті кафедри, у розділі Медичний захист військ