Центр лазерної хірургії  об’являє  набір слухачів на курси «Основи лазерної хірургії». Телефон: +38(0542)65-65-55

9 листопада 2017 року викладачі кафедри загальної хірургії Медичного інституту СумДУ Шкатула Ю.В. та Бадіон Ю.О. прийняли участь у нараді-семінарі вищих медичних навчальних закладів МОЗ України "Медична допомога пораненим на догоспітальному етапі". Нарада проводилася на базі Національного військово-медичного клінічного центру ГВКГ, м.Київ. Від СумДУ було представлено навчальний посібник з грифом МОН "Медичний захист військ".