Центр лазерної хірургії  об’являє  набір слухачів на курси «Основи лазерної хірургії». Телефон: +38(0542)65-65-55

15.06.18 - участь студентської команди у конкурсі бригад екстреної медичної допомоги «Спадщанські медичні ралі – 2018»

15 червня 2018 року в черговий раз відбувся Регіональний конкурс бригад екстреної медичної допомоги «Спадщанські медичні ралі – 2018». Змагання відбулися на території Державного історико-культурного заповідника в Спадщанському лісі, неподалік від міста Путивль. Мета проведення конкурсу – підвищення професійного рівня знань і відпрацювання практичних навичок із надання екстреної та невідкладної медичної допомоги постраждалим. Цьогоріч у змаганнях прийняли участь 15 команд, із яких 9 команд від станцій служби екстреної медичної допомоги Сумської області та 6 команд медичних навчальних закладів.

У цьому престижному конкурсі прийняла участь й команда Медичного інституту Сумського державного університету у складі: керівник команди – д.м.н., професор Шкатула Юрій Васильович, студенти Русін Сергій Сергійович, Зелений Михайло Григорович та Литвинчук Олександр Володимирович, офіційний представник – Бадіон Юрій Олексійович.

Учасники виконували 6 практичних та 1 тестове завдання, під час яких доводили майстерність не лише у фаховому напрямку, а й у вмінні співпрацювати. Усі завдання були максимально наближені до реальних ситуацій: автокатастрофа із багатьма постраждалими,  реанімація постраждалого унаслідок падіння з висоти, допомога пацієнту з інфарктом міокарда, порятунок поранених військовослужбовців, боротьба з анафілактичним шоком у дитини, правильне виконання життєрятівних маніпуляцій. Студенти випробували теоретичні знання, відпрацювали практичні навички та відчули себе реальними працівниками ЕМД.

У підсумку змагань команда Медичного інституту стала найкращою серед 15 учасників у конкурсі з надання невідкладної медичної допомоги дітям. За активну участь у «Спадщанських медичних ралі – 2018» та професійні здобутки студенти були нагороджені грамотами і навчальною літературою.