20.04.2017 - вітаємо учасників та переможців конференції

20 квітня 2017 року відбулася V Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні питання теоретичної та практичної медицини», на засіданні секції ХІРУРГІЇ було представлено 10 доповідей, 2 з яких – стендові.

За результатами виступів-презентацій було визначено переможці, серед яких І місце здобули Синюка Віталіна Вʾячеславівна та Гордєєва Вероніка Дмитрівна, студенти групи ЛС-406, (наук. керівн.: асист. Хандога В. С., к.мед.н. Шевченко Ю.Ю.) з доповіддю «КОРЕЛЯЦІЯ ЗМІН КРОВОНАПОВНЕННЯ СУДИН НИЖНІХ КІНЦІВОК З ОСТЕОПАТІЯМИ У ХВОРИХ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ»

ІІ місце розділили - Киричок А. В., Конєва А. О.. студенти групи ЛС-401, (наук. керівник: доц. Шевченко В. П.) з доповіддю «ЕФЕКТИВНІСТЬ МЕЗЕНХІМАЛЬНИХ СТОВБУРОВИХ КЛІТИН У ЛІКУВАННІ РАН У ХВОРИХ НА DIABETIC FOOT SYNDROME» та Ромась О. А., Рудика О. М., студенти групи ЛС-421,(наук. керівник: доц. Пʾятикоп Г. І.) з доповіддю «СУЧАСНІ ПОГЛЯДИ НА ДІАГНОСТИКУ ТА ЛІКУВАННЯ ГОСТРОГО АПЕНДИЦИТУ У ВАГІТНИХ»

ІІІ місце Унавунва Франклін Оньякачі, Огунсанья Іфеолува Бусола, студенти групи ЛС-419, (наук. керівник: доц. Шевченко В. П.) з доповіддю «SKIN CANCER IN YOUNG WOMEN IN NIGERIA DUE TO BLEACHING CREAM»

Щиро вітаємо учасників та переможців конференції і бажаємо їм натхненно продовжувати свій науковий шлях, розвиваючи вітчизняну медицину і підносить рейтинг університету на найвищий рівень!