Вітаємо з успішним захистом дисертації Микитина Василя Зіновійовича

Колектив кафедри щиро вітає Микитина Василя Зіновійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.03 – «Хірургія»!

Наказ МОН України №320 від 07.04.2022 року Рішення спеціалізованих вчених рад про присудження наукового ступеня кандидата наук з галузей науки та за науковими спеціальностями.

Науковий керівник: Дужий Ігор Дмитрович, д.мед.н. (спеціальність захисту 14.01.26 – фтизіатрія), професор, завідувач кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Сумського державного університету.

Спеціальність: 14.01.03 – “Хірургія”

Тема дисертації: Лапароскопічний вісцероліз у поєднані з ендоскопічною назогастральною інтубацією кишківника при гострій злуковій хворобі

Спеціалізована вчена рада Д 64.609.01

Голова ради: Вінник Юрій Олексійович, д.мед.н., професор, спеціальність захисту 14.01.07

Офіційні опоненти:

доктор медичних наук, професор Іванова Юлія Вікторівна, Харківський національний медичний університет МОЗ України, старший науковий співробітник, професор кафедри хірургії №1;

доктор медичних наук, професор Польовий Віктор Павлович ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» МОЗ України, завідувач кафедри загальної хірургії.

Дата, час та місце проведення захисту дисертації: 21 грудня 2021 року о о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.609.01 Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України за адресою: 61176, м. Харків, вул. Амосова, 58.