Вітаємо клінічного ординатора Еліфасі Годфрей Мріта з закінченням навчання

Співробітники кафедри щиро вітають клінічного ординатора Еліфасі Годфрей Мріта з закінченням навчання.

Лікар Мріта приїхав до СумДУ з далекої Танзанії, де працював в Muhimbili Orthopaedic Institute (м. Дар-Ес-Салам).

Три роки навчання проминули дуже швидко, але залишили в історії нашої кафедри  потужний слід. Доктор Мріта став співавтором навчального посібника «Self-massage; Types and methods of execution.», медичних рекомендацій «Сучасні методи лікування остеохондрозу шийного відділу хребта: методичні рекомендації «Modern methods of treatment of cervical spine osteochondrosis: guidelines» для студентів-медиків, був учасником багатьох вітчизняних та міжнародних наукових конференцій.

Він приймав участь в курації  хворих в ортопедо-травматологічному відділенні КНП «Сумська центральна клінічна лікарня» СМР та Сумському Лікувально-діагностичному вертебрологічному центрі. Разом із керівником брав участь у проведенні обходів, клінічних розборів, консиліумів. За час навчання лікар Мріта неодноразово допомагав лікарям ортопедичного відділення на хірургічних операціях, нічних чергуваннях та консультаціях ортопедичних хворих.

Лікар Мріта став частиною нашого колективу і поза навчанням. Сподіваємось, що залишаться надовго спогади і про сплав на байдарках по річці Псел, і дуже цікава поїздка до міста Путивль, і прогулянка крейдяними горами Могриці та ще багато інших  моментів кафедрального життя.

Клінічний ординатор Еліфасі Годфрей Мріта успішно пройшов заключну атестацію з оцінкою відмінно та отримав Свідоцтво про спеціалізовану підготовку з медицини (клінічної ординатури).

Бажаємо успіхів у професійні діяльності та міцного здоров`я!