Вітаємо Греська Ігоря Яремовича з нагородою Сумської ОВА

З нагоди Дня Конституції України, 28 червня в Обласній філармонії відбувся урочистий захід зі святковим концертом за участі голови Сумської обласної військової адміністрації Дмитра Живицького. К.мед.н., старшого викладача кафедри хірургії Навчально-наукового медичного інституту СумДУ Греська Ігоря Яремовича нагородили грамотою голови Сумської ОВА як лікаря-хірурга хірургічного відділення комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради (КНПОМР) ”Охтирська ЦРЛ”. З першого дня повномасштабного вторгнення рф Ігор Яремович надає хірургічну допомогу усім постраждалим, не дивлячись на постійні обстріли м.Охтирки, ризикуючи власним життям. Від щирого серця вітаємо Вас з високою відзнакою, пишаємося, що працюємо з Вами на одній кафедрі. Воістину, Охтирка – місто героїв!