Вітаємо Лукавенка Івана Михайловича з “офіційною” спеціальністю “Пластична хірургія”

Завершився перший в Україні курс навчання на спеціальність “хірург пластичний”, який пройшов к.м.н., доцент, асистент кафедри Лукавенко Іван Михайлович. Як говорить сам курсант: “Парадокс, але 30 років в нашій державі пластичних хірургів не навчали. Така спеціальність офіційно була затверджена лише минулого року. До цього часу багатьом фахівцям пластичної хірургії доводилося отримувати знання закордоном, та щастило не кожному. Проте, вже давно наші пацієнти довіряють вітчизняним хірургам у лікуванні, щобільше, імениті пластики України самі створили школи та приймають на навчання і лікування іноземців. Подавши заявку на курс «хірург пластичний» ще восени минулого року, я й не уявляв, що наші лекції проходитимуть під звуки сирен у підвалах. Мабуть, кожен з вас, колеги, замислювався у перші дні війни, чи взагалі на часі навчання. Але сьогодні, певен, саме цей курс нас згуртував та став порятунком в буремні часи. Ціную вклад кожного і щиро дякую за знайомство.” Колектив кафедри щиро вітає Івана Михайловича та зичить подальших професійних успіхів!