Освіта впродовж життя

Кафедра хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії

публічна інформація

До уваги лікарів усіх спеціальностей!

Кафедра хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Медичного інституту Сумського державного університету запрошує лікарів усіх спеціальностей на 2-х тижневі (78 год.) курси тематичного удосконалення:

1. «Вибрані питання терапії та фтизіатрії»
  2. «Діагностика та лікування туберкульозу у дорослих та дітей на рівні лікаря загальної практики – сімейної медицини»
  3. “Вибрані питання педіатрії: туберкульоз у дітей та підлітків”
  4. “Паліативна допомога в онкології, хірургії, терапії та фтизіатрії”
  5. “Актуальні питання хірургії та проктології”
  6. “Клініка та діагностика гострих хірургічних захворювань органів черевної порожнини”
  7. “Вибрані питання панкреатології, колопроктології та судинної хірургії”
  8. “Ендоскопічні методи діагностика та лікування хірургічних захворювань органів грудної та черевної порожнини”
  9. «Хіругічна інфекція»

Відповідно до наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» після проходження ТУ Ви отримаєте 50 балів (з 2020 року обов’язково для усіх лікарів).
Форма проведення змішана. Курси будуть проходити на платформі Екзаменаріум СумДУ.

«Вибрані питання терапії та фтизіатрії»

«Вибрані питання педіатрії: туберкульоз у дітей та підлітків»

«Паліативна допомога в онкології, хірургії, терапії та фтизіатрії»

Робоча програма