Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, студенти!

Щиро, тепло, сердечно і від душі вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Від нас відходить 2021 рік, який видався непростим, але водночас надзвичайно продуктивним. Ми повинні сміливо, без побоювань і озирання на минулі невдачі, увійти у Новий 2022 рік. Щиро вірю – він буде успішним для кожного з вас. Хай Новий рік приносить Вам нові досягнення, нові враження, нові успіхи, творчі злети.

Нехай ці традиційно світлі, добрі для нашого народу свята Ваші сім’ї зустрінуть у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода. Зичу Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

завідувач кафедри, академік АН ВШ України,

д.м.н., професор Ігор ДУЖИЙ