Участь викладача кафедри Ясніковського О. М. в міжнародній конференції в Празі

6-7 вересня 2021 року в м.Прага (Чеська Республіка) відбулася 13-та міжнародна конференція «DisCo 2021: Активне навчання в епоху цифрових технологій: як цифрові інструменти сприяють свідомому, відкритому, творчому та соціально орієнтованому мисленню».

В конференції взяв участь в якості доповідача асистент та аспірант кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії О.М. Ясніковський з презентацією в контексті онлайн освіти «THE ADVANCEMENT OF MEDICAL TEACHING IN UNIVERSITIES VIA
THE USE OF MOVIES CUTS FOR ASSOCIATIVE LEARNING» (Вдосконалення викладання медикам в університетах через використання коротких відео вирізок для розвитку асоціативного навчання). Виступ викликав жваву дискусію та пропозиції до співпраці.

Конференція була організована Центром досліджень вищої освіти та Західно богемським університетом за фінансування Центральноєвропейської ініціативи. В рамках спільного із Чеським університетом природничих наук проєкту “Підтримка здатностей молодих співробітників університетів у сфері освіти, досліджень та науки в Україні”, що фінансується Чеською агенцією розвитку, п.Ясніковському було надано індивідуальний грант, що повністю покрив перебування та плату за участь в конференції.