Пам’ятні відзнаки імені академіка О. О. Шалімова

У ДУ “Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова НАМН Україн” в м. Києві 17.02.2023 року відбулася  всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Шалімовські дні. Хірургія у війні – актуальні питання надання хірургічної допомоги у воєнний час”. Відкривав конференцію Міністр охорони здоров’я україни Віктор Ляшко. Вів конференцію голова правління ГО ”Асоціація хірургів України”, д.м.н., професор, академік НАМН України Усенко О. Ю. За особистий вагомий внесок в розвиток української хірургії, наукові і професійні досягнення та багаторічну лікарську працю “Пам’ятною відзнакою” були нагороджені д.м.н., професор кафедри Кононенко Микола Григорович та к.м.н., доцент, старший викладач кафедри Гресько Ігор Яремович. Щиро вітаємо колег з високими відзнаками та зичимо подальших здобутків на медичній та науковій нивах! Разом до Перемоги! На фото – найбільш цікаві теми доповідей, нагороди та  фото Греська І.Я з членом-кореспондентом НАМН України, д.м.н., професором Захарашем М. П.