Вітаємо Галину Олещенко із зайнятим 1-м місцем на конкурсі “Інновації ІКТ для сучасної освіти ICT4EDU”

Вітаємо к.м.н., доцентку кафедри Галину ОЛЕЩЕНКО із перемогою у конкурсі “Інновації ІКТ для сучасної освіти ICT4EDU”. Робота Галини Павлівни “Огляд пацієнтів за допомогою пристрою TytoHome в умовах дистанційного навчання студентів медичних спеціальностей” посіла 1-е місце у номінації “Доступ до віддаленого обладнання та віртуальних лабораторій, використання існуючих програмних продуктів”.  Олещенко Г. подавала свою роботу ще у 2021 році, проте через повномасштабне вторгнення рф конкурс було перенесено. А у 2023 році проводилося оцінювання  робіт, поданих протягом двох років. Не дивлячись на подвійну кількість заявок, роботу визнано кращою в номінації (відео за посиланням).

Вітаємо Галину Павлівну із перемогою в конкурсі та бажаємо подальших здобутків у науковій та навчально-методичній роботі!

P.S. Окрема подяка колишнім студентам ЛС-601 групи за допомогу (знімання та монтаж відео для конкурсу).