Вітання професора Кононенка М.Г. з Ювілеєм!

14 грудня 2022 року виповнюється 85 років з дня народження доктора медичних наук, професора кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Кононенка Миколи Григоровича, який працює в університеті майже 30 років.

Микола Григорович з лютого 1993 р. працював у Сумському державному університеті на посаді завідувача кафедри хірургії з дитячою хірургією і курсом онкології, а з 01.09.2010 р. – на посаді професора кафедри. У 1995 р. йому присвоєно вчене звання професора, а в 2010 р. – Почесного професора Сумського державного університету. Увесь цей період Микола Григорович проводить плідну викладацьку роботу. На високому методичному рівні проводить практичні заняття зі студентами, лікарями-інтернами, магістрантами. Є науковим керівником з підготовки кандидатських дисертацій аспірантів. У співавторстві з іншими співробітниками кафедри ним видано понад 35 методичних рекомендацій і вказівок для студентів і лікарів-інтернів. Неодноразово студенти, під його керівництвом, займали призові місця на Всеукраїнських студентських олімпіадах з хірургії.

Перу М.Г. Кононенка належить понад 270 наукових та навчально-методичних праць, результати його досліджень доповідались на Всеукраїнських з’їздах і конференціях хірургів та онкологів. Під керівництвом М.Г. Кононенка захищено 5 кандидатських дисертацій. Крім цього професор Кононенко М.Г. продовжує наукову роботу, постійно публікується в медичних та наукових періодичних виданнях. Його хірургічна діяльність багатогранна. Володіючи блискучою хірургічною технікою, він виконує складні й унікальні хірургічні втручання. Атестований на вищу категорію з хірургії та онкології.

Микола Григорович є членом Атестаційної комісії УОЗ Сумської ОДА, членом профспілкового комітету СумДУ.

За період роботи в медичному інституті Микола Григорович проявив себе як досвідчена, висококваліфікована, енергійна, доброзичлива людина. Завдяки сумлінному ставленню до праці, високому професіоналізму, та своїм людським якостям, користується заслуженою повагою як співробітників кафедри так і студентського колективу.

Колектив кафедри щиро вітає Миколу Григоровича з Ювілеєм та зичить міцного здоров’я та багато-багато років плідної праці!